Březen 2009

Start All Over

30. března 2009 v 17:59 | Janette Baborake |  Hannah Montana

See You Again

30. března 2009 v 17:54 | Janette Baborake |  Hannah Montana

Názor jednoho z fanoušků na přesunutí HP 6

22. března 2009 v 11:09 | Janette Baborake

Harry Potter a Princ dvojí krve se přesouvá na příští léto!

Je to k nevíře, ale je tomu tak.


Ano, taky jsem na to koukal s otevřenou pusou a ještě tomu sám nějak odmítám uvěřit. Warner Bros. právě oznámili, že se premiéra šestého filmového Pottera přesouvá z 21. listopadu 2008 na 17. července 2009. Jako důvod uvádí, že jim scenáristická stávka nechala velkou díru v distribučním plánu na přístí léto a oni ji potřebují zaplnit. Druhou, už méně zdůrazňovanou příčinou, je samozřejmě fakt, že jim Harry vydělá v létě víc než v zimě a protože je potterovská série tím nejvýdělečnějším, co Warneři v současnosti mají, pár desítek milionů dolarů navíc si rozhodně nechají líbit.
Docela mě zajímá, kolik lidí bude na tuhle zprávu reagovat jako na špinavý podraz z jejich strany, protože cuknout s takhle velkým filmem o půl roku dozadu, mi přijde jako dost jasné zdůraznění toho, že o prachy jde především a Harryho fanoušci přijdou do kina stejně, tak proč na tom víc nevydělat. Pozitivní zprávou je, že posunutá premiéra šestky by neměla nijak ovlivnit následující dva díly, ale to mi přijde jako hodně slabá náplast.

Daniel se rozpovídal...

22. března 2009 v 10:59 | Janette Baborake

Harry Potter 6: Fotka z natáčení a několik informací přímo od Daniela Radcliffa

Představiteli Harryho je prý také líto odložení premiéry, a tak se k uspokojení fanoušků trošku rozpovídal.


V New York Times si vzali na mušku hlavního představitele Harryho Pottera a trošku jej vyzpovídali. Tady je to nejdůležitější z celého rozhovoru:
Radcliffe ujistil všechny čarodějnické fanoušky, kteří by snad odložení premiéry šestého dílu chtěli dávat za vinu jemu, že o tomto rozhodnutí byl informován o pouhý den dříve, než zbytek světa a vzkázal, ať se tedy na něj nezlobí. A upřímně řečeno, proč by také měli. To spíše producenti si musí v dnešních dnech dávat pozor na anonymní zásilky s neznámým obsahem. Herec také prozradil, že ačkoliv Princ dvojí krve vypadá podle teaseru velmi potemněle, dočkáme se v něm i nějaké té srandy. Ta přece musí být. Zdůraznil však, že scény, ve kterých budou vystupovat Voldemort společně s Brumbálem jsou jednoznačně těmi nejtemnějšími.

Ronovy milostné patálie

Radcliffe také popisoval (jak už to tak v rozhovorech bývá) několik zábavných příhod z natáčení, např. jak Ruperta Grinta neustále rozesmíval při jeho milostné scéně. Také potvrdil, že na obou částech Relikvií smrti by měly započít práce během ledna příštího roku, přičemž by se oba díly měly stihnout natočit do čtrnácti měsíců od této doby.
(OBSAHUJE SPOILER K PÁTÉMU DÍLU) Radcliffe nakonec přinesl i poměrně zajímavou informaci, a to konkrétně o postavě Siriuse Blacka, která se údajně vyskytuje i ve scénáři k posledním dvěma dílům. Je tak docela možné, že jsme se s Garym Oldmanem v pětce neviděli naposledy. (OBSAHUJE SPOILER K PÁTÉMU DÍLU)

Hannah Montana: The Movie

22. března 2009 v 10:52 | Janette Baborake |  Hannah Montana

The Climb

22. března 2009 v 10:37 | Janette Baborake |  Hannah Montana
Moje nejoblíbenější písnička!

Hannah Montana - Něco málo o Filmu

8. března 2009 v 12:32 | Janette Baborake |  Hannah Montana

Plakát
Originální název: Hannah Montana: The Movie
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter Chelsom

Popis filmu

Miley Stewart si užívá života popové hvězdy jako Hannah Montana. Pak přichází šok - otec ji v letadle utajil, že nesměřují do New Yorku, kde na ni čekají tisíce fanoušků, ale vracejí se na venkov zpět do rodného Tennesse. Miley se totiž postupem času mění na rozmazlenou hvězdu, která má vše, co si jen umane - a právě to chce její táta změnit. Ze života popové hvězdy se stává život normální holky.

Miley se chce hned vrátit zpět - bojí se, že už se nebude moci vrátit k životu Hanny Montany. Postupem času si ale začne na nový život zvykat a začne se jí dokonce i líbit. Najde si lásku a nakonec přijde na to, že už nechce žít dvojím životem. Rozhodnout se o své budoucnosti definitivně však nebude jednoduché.

Hannah Montana - Tapety

8. března 2009 v 12:27 | Janette Baborake |  Hannah Montana
Darlingm

5. března 2009 v 16:13 | Janette Baborake
Zapojila jsem se do ohodnocení blogu. Najdete to tady.